Jak wybierać numery do obstawiania w grach Totalizatora Sportowego?

Gry Totalizatora Sportowego dają nie tylko możliwość dobrej zabawy, ale również wygrania różnych sum pieniędzy. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ponieważ prawdopodobieństwo wygranej nie jest zwykle zbyt duże. W jaki sposób można wybierać lotto liczby?
Wybierając numery do obstawienia warto jest zastanowić się, czy wierzy się we własne możliwości obstawiania, czy też lepiej pozostawić to całkowitemu przypadkowi. W przypadku większości gier lotto możliwe jest samodzielne skreślenie liczb na kuponie. Jednak, jak pokazuje statystyka, to własnie liczby wybrane metodą chybił trafił częściej są zwycięskie.

 

Nie wiadomo jednak, czy ta statystyka nie jest zafałszowana, ponieważ metoda chybił trafił jest po prostu wybierana znacznie częściej niż samodzielne skreślanie liczb. Gra metodą chybił trafił jest oczywiście szybsza. Wystarczy poprosić o odpowiedni zakład i zostanie on wydrukowany. Samodzielne skreślanie liczb w kolekturze nie zawsze jest wygodne i zazwyczaj tę metodą wybierają te osoby, które decydują się na udział w takiej grze jak Keno. Natomiast w przypadku innych gier liczbowych wiele osób po prostu woli szybsze metody zawierania zakładów.