Badania wciąż aktualne

Piękne, bogato ilustrowane bajki na dobranoc. Dla dorosłych i dla dzieci. Mrożący krew w żyłach kryminał, a może wzniosły romans czy reportaż. Na co zwrócić uwagę? Na który egzemplarz poświęcić te kilka chwil przed spaniem?

Czy pamiętamy czasy, kiedy z latarką w ręce zarywaliśmy noc, by dowiedzieć się co było na końcu książki, kto popełnił zbrodnię, a może czy miłość przetrwała różne próby? Przed snem warto czytać, rynek oferuje książki dla, których obecnie w dorosłym życiu warto zarwać kolejną noc.

Wciąż wielu naukowców przeprowadza różne badania, nad wpływem czytania na nasze życie. Wyniki często są zaskakujące, niektórzy nawet uważają, że sześć minut przed spaniem pozwala zmniejszyć stres. Książki relaksują dużo bardziej niż niejeden rodzaj muzyki. Wybiegając dalej bajeczka na dobranoc uwalnia nasz umysł i przygotowuje go do spokojnego snu.

Przepięknie ilustrowana bajka na dobranoc? Przeszywający kryminał? A może fascynujący reportaż? Co warto czytać przed snem? Wspólnie z partnerami akcji Noc Księgarń przygotowaliśmy zestawienie książek, które warto czytać po zmroku. Dla wielu z nich naprawdę warto zarwać noc.