9 niesamowitych tańców, których możesz nauczyć swoje dzieci

Chcesz spalić trochę energii z dziećmi? Za chwilę poznasz tańce małych dzieci. Naucz ich jednego z tych zabawnych tańców.

Co kilka lat ukazuje się piosenka, która ma swoje własne ruchy taneczne. Oto 10 — starych i nowych — do nauczenia dzieci. Tańce małych dzieci:

1. Macarena.

Ta hiszpańska piosenka taneczna z lat 90. była kiedyś uznawana za największy jednorazowy cud wszechczasów. Twoje dzieci mogą już o tym wiedzieć, zwłaszcza że zagrała go panna Piggy w filmie Muppets Most Wanted z 2014 roku. Nawet jeśli jest to dla nich (lub dla ciebie) nowe, prawdopodobnie wszyscy możecie opanować taniec w mniej niż 20 minut.

2. Cha Cha Slide.

„Wszyscy klaszczą!” za tę pieśń i taniec pana C. Ten nie wymaga zapamiętywania – ani dużej koordynacji, jeśli o to chodzi. Po prostu włącz piosenkę i słuchaj wskazówek. Możesz jednak zwolnić trochę miejsca przed rozpoczęciem, ponieważ będzie dużo podskakiwania, przesuwania się i „odbierania”.

3. YMCA

Mimo wydania w latach 70. popularność YMCA w żaden sposób nie spadła. Twoje dzieci mogą szybko stać się profesjonalistami w tym, gdy nauczą się przesuwać ramiona w kształty litery.

4. Thriller.

Ta piosenka i taniec o tematyce horroru to idealny sposób na spędzenie popołudnia, chociaż prawdopodobnie lepiej pasuje do starszych dzieci, ponieważ taniec jest dość trudny (a wideo jest trochę przerażające). Pamiętasz, jak Jennifer Garner wykonała taniec w filmie 13 Going On 30, aby ożywić swoją imprezę roboczą? Dowód na to, że ta piosenka i taniec mogą zmienić najnudniejszy dzień w zabawny.

5. Vogue.

Skieruj swoją wewnętrzną Madonnę, „płyń z prądem” i „pozwól swojemu ciału poruszać się w rytm muzyki”. Ruchy w tej piosence nie są zbyt trudne do nauczenia.

6. Watch me (Whip/Nae Nae).

Dzieciaki prawdopodobnie będą w stanie Cię tego nauczyć! Wydany w 2015 roku Watch Me szybko stał się popularny dzięki super chwytliwym tekstom i zabawnemu tańcu. Twoje dzieci będą zainspirowane teledyskiem, w którym małe dzieci tańczą znacznie lepiej niż my.

7. Taniec kurczaka.

Ten czteroetapowy, wysoce powtarzalny taniec jest jednym z najłatwiejszych do nauczenia się małych dzieci. Nawet małe dzieci będą potrząsać piórkami na ogonie przez cały dzień!

8. Gangnam Style.

Hitem Psy z 2015 roku był pierwszy film, który osiągnął dwa miliardy wyświetleń na YouTube. Tańczenie jest tak zabawne, że utknie w twojej głowie na tygodnie. Uwaga: film przedstawia kobiety w krótkich spodenkach i topach, których niektórzy rodzice mogą nie chcieć, aby ich dzieci widziały.

9. Hokey Pokey

Czy hoke pokey naprawdę jest tym, o co w tym wszystkim chodzi? Może nigdy się nie dowiemy, ale wiemy, że jest to bardzo prosty taniec z dziećmi.